לימודי סיעוד הם ללא ספק אחת החוויות המאתגרות בחיי הסטודנט. המטרה העיקרית של לימודי הסיעוד היא להעניק לסטודנטים את הידע האקדמי והמעשי, והכלים הנחוצים לטפל בחולים ולסייע להם בשמירה על בריאותם ותפקודם.

הקמת חשבון באמצעות פלטפורמת אינסטגרם ופרסום תוכן רפואי הינה נקודת ההתחלה שעם הזמן הרגשתי שקיים צורך להבין ולהזדהות עם עמיתיי הסטודנטים, אחים והאחיות ולהבין את העומס והלחץ שבו נמצאים, וללא ספק עקב חשיפה ללחצים הן באופן אישי, והן דרך שיחות רבות עם סטודנטים רבים, נוצר כורח שהשינוי הזה חייב לצאת לאור.

לשם כך, הקמתי את NurseHub אתר המתאפיין כאתר תרגול שאלות ושירותים נוספים עבור

סטודנטים לסיעוד ואחים ואחיות, אתר שמיועד לספק כלים מוחלטים להצלחה בבחינה הממשלתית. כמו כן, NurseHub מציע לסטודנטים מגוון רחב של שאלות ותרגולים שמטרתם לסייע בהכנה ובחיזוק הכישרונות לקראת הבחינה הממשלתית. באתר תמצאו חבילות תרגול, כך שכל סטודנט בוחר את החבילה המתאימה לו. חשוב לי לציין כי כל השאלות המופיעות באתר מתבססות על הספרות המחייבת של מנהל הסיעוד ומשרד הבריאות.

האתר נוסד בשנת 2023 על ידי היתם סאלם, אח מוסמך שעובד בבית חולים לבריאות הנפש אברבנאל, בוגר תואר ראשון, בעל קורס על בסיסי בשבץ מוחי, בנוסף לתעודות נוספות ממוסדות מוכרים בארץ ובעולם.